42-100 Kłobuck
ul. Zamkowa 37

Dekoracje wnętrz


Remontujesz pokój/mieszkanie? Szukasz odpowiednich kolorów farb do pokoju dziecka? W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment wszelkiego rodzaju farb i lakierów takich firm jak MITECH, LuxDecor, Primacol i wielu innych!
W naszej bogatej ofercie znajduja się produkty do malowania ścian i sufitów, powierzchni drewnianych i melaowych, podłóg i posadzek, elewacji , dachów i wielu innych.

Przygotowujesz się do tapetowania pokoju/mieszkania? W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór tapet i wszelkiego rodzaju akcesoriów, które ułatwią i przyspieszą wszystkie prace z tym związane.

Pragniemy zaoferować Państwu szeroką gamę listew dekoracyjnych. Zapewniamy różnorodność wzorów, począwszy od prostych po bogate w zdobienia. Listwy wykonane są z dbałością o szczegóły, zapewniają ekskluzywne wykończenie wnętrz.

Zapewniamy kompleksowe doradztwo w doborze Państwa asortymentu. Nasi specjaliści dostosują się do Państwa pomysłów i sugestii. Nasz asortyment materiałów wykończeniowych/ozdobnych zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów, a dla naszych stałych nabywców przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Farby i narzędzia malarskie
Tapety i fototapety
Fototapety
Tynki zewnętrzne i dekoracyjne
Tynki dekoracyjne
Sztukateria i listwy dekoracyjne
Naklejki i szablony scienne
Narzędzia malarskie
Panele ścienne, kamienne i dekoracyjne 3D
Panele dekoracyjne 3D
Deska elewacyjna
Ochrona i dekoracja drewna
Zaprawy, kleje, grunty, gladzie