42-100 Kłobuck
ul. Zamkowa 37

Kamień elewacyjny i dekoracyjny Stones

 

Firma STONES powstała, by wdrażać nowe technologie i styl w dekoracji wnętrz oraz elewacji budynków. Łączymy tradycyjną sztukę modelarską z nowoczesnymi technologiami produkcji. Stale poszukujemy nowych wzorów stosowanych w dawnych, pełnych tradycji czasach, we wzornictwie współczesnym i tych stworzonych przez naturę. Nasze płytki tworzone są z naturalnych surowców, dzięki czemu doskonale imitują kamień.

Kamień dekoracyjny wewnętrzny

Stylistyka kolekcji kamienia dekoracyjnego Stones nawiązuje do środowiska naturalnego i tworzy interesujące kompozycje inspirowane pięknem przyrody. Płytki ścienne kamieniopodobne Merapi i Mayon nawiązują strukturą do ręcznie łupanego piaskowca. Pinatubo jest kamieniem dekoracyjnym imitującym wapień spotykany na Półwyspie Synaj, a Lascar – oryginalny kamień wulkaniczny. Natomiast kolekcję Ineria zaprojektowano pod wpływem uroku wysp indonezyjskich, podczas gdy Vulcano przywodzi na myśl klimat ciepłej greckiej prowincji.

honey 1
honey 2
ineria 1
ineria 2
lascar 2
mayon 1
mayon 2
mayon 3
merapi 1
pinatubo 1
siena

Kamień elewacyjny

Kamień elewacyjny to doskonałe rozwiązanie dla domków jedno- i wielorodzinnych oraz innych obiektów budowlanych. Płytki elewacyjne z kolekcji Stones oprócz dodatkowej izolacji termicznej dają poczucie trwałości i solidności, które widać już na pierwszy rzut oka. Budynki, w których zastosowano płytki zewnętrzne przyjemnie się wyróżniają swoją estetyką i klasą, łagodnie komponując się zarazem z okolicą dzięki nawiązaniu do natury. Wybór kamienia elewacyjnego do wykończenia domu nada również całemu otoczeniu harmonijny, malowniczy wyraz i podkreśli Twój dobry styl.

averno 1
averno 2
averno 3
etna 1
etna 4
etna 5
etna 7
grey
ivory
porto 1
porto 2
rusty
sakura 1
sakura 2
toronto 1
toronto 2
torotno 3

Płytki cegłopodobne ARUBA

Mrozoodporne płytki cegłopodobne ARUBA mają swój unikalny charakter, powierzchnie nimi wykończone zachwycają strukturą i grą odcieni barw. Nadają się zarówno do zastosowania wewnętrznego, jak i zewnętrznego.

aruba-1
aruba-2
aruba-3

 

pdf icoSTONES - Katalog produktów