42-100 Kłobuck
ul. Zamkowa 37

Farby i Tynki


Remontujesz pokój/mieszkanie? Szukasz odpowiednich kolorów farb do pokoju dziecka? W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment wszelkiego rodzaju farb wewnętrznych i zewnętrznych, tynków wewnętrznych i zewnętrznych oraz akcesoriów i narzędzi malarskich.

W sprzedaży naszego Salonu znajduje się pełna gama farb wewnętrznych i elewacyjnych takich marek jak Dulux, Śnieżka, Mitech, Dekoral. Ponadto w naszej ofercie znajdują się farby Scala szwedzkiego producenta Colorex Sweden AB. A całość uzupełniona o bogaty asortyment narzędzi malarskich firm Dynamic oraz Blue Dolphins Tapes

LuxDOM specjalizuje się również w sprzedaży tynków wewnętrznych i zewnętrznych czołowego producenta - firmy Mitech. Bogata oferta tynków akrylowych, silikonowych i silikatowych sprawia, że każdy znajdzie dla siebie produkt, który spełni wszelkie oczekiwania.

Nasza oferta to także środki ochrony drewna - impregnaty, lakierobejce, lakiery, a także najwyższej jakości preparaty służące impregnacji kostki brukowej i kamienia.

Światowe trendy, najnowsze kolekcje, wyselekcjonowana kolorystyka i wzory - wszystko w jednym miejscu! Mamy nadzieję, że nasze ciągłe starania o najwyższą jakość obsługi i praca nad wzbogacaniem oferty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.