42-100 Kłobuck
ul. Zamkowa 37

Tapety i fototapety

 

Tapety

Tapety ścienne to znakomita propozycja do każdego wnętrza. Nie tylko zdobią, ale też podkreślają jego charakter i wprowadzają ciekawą, niebanalną atmosferę. Różnorodność barw i motywów sprawia, że tapety na ścianę dają nam ogromną swobodę podczas aranżacji domu czy mieszkania. Jest to łatwy, a zarazem atrakcyjny sposób, by nadać miejscu duszę. Mając na uwadze Twoje oczekiwania przygotowaliśmy tapety na ścianę w szerokim wachlarzu starannie wyselekcjonowanych propozycji, obejmujących: modne tapety ścienne do kuchni oraz łazienki, tapety ścienne dla dzieci, tapety winylowe, ekskluzywne kolekcje do wytwornych salonów. Łączą one w sobie wyjątkową wytrzymałość i niepowtarzalny design.

W naszym asortymencie znajdują się kolekcje tapet firmy AS-Creation.

Przykładowe modele z kolekcji Avenzio

avenzio(1)
avenzio(2)
avenzio(3)
avenzio(4)
avenzio(5)
avenzio(6)
avenzio(7)


Przykładowe modele z kolekcji Kaja

kaja(1)
kaja(2)
kaja(3)
kaja(4)
kaja(5)
kaja(6)
kaja(7)

 

Fototapety

Fototapety doskonale wkomponowują się w różnego rodzaju pomieszczenia, począwszy od domu, poprzez restauracje, hotele, sale gimnastyczne, biura. Stanowią doskonałą alternatywę dla farb. Stwarzają poczucie ciepła i estetyki. Wyprodukowane w najnowszej, ekologicznej technologii są bezwonne i w 100% bezpieczne dla zdrowia. Niesamowicie soczyste kolory na zawsze odmienią Twoje wnętrze.
W naszej ofercie znajduja się fototapety dwóch firm: Komar oraz W+G Wizard &Genius

Przykładowe fototapety firmy Komar

 
komar(1)
komar(2)
komar(3)
komar(4)
komar(5)
komar(6)
komar(7)
komar(8)
komar(9)
komar(10)
komar(11)
komar(12)
komar(13)
komar(14)

 

Szablony i naklejki

W naszym asortymencie znajdują się również szablony i naklejki firmy Komar. Szablony malarskie dają Ci nieograniczone możliwości wykonania motywu w wielu ulubionych przez Ciebie kolorach. Dzięki szablonom malarskim nadasz swoim wnętrzom, meblom i przedmiotom wyjątkowego, fantazyjnego designu. Puść wodze fantazji i zafunduj swoim wnętrzom niepowtarzalny prezent w postaci wspaniałej, samodzielnie wykonanej dekoracji.