42-100 Kłobuck
ul. Zamkowa 37

Drzwi DERPAL


Fabryka Drzwi DERPAL Zbigniew Woś jest producentem drzwi wykonywanych w 100% z naturalnego drewna sosnowego i dębowego.

Mając na względzie różnorodność wymagań naszych klientów, ofertę wzbogaciliśmy też o drzwi płytowe (sosna, mahoń-meranti, dąb), produkowane w nowoczesnej technologii, pozwalającej na dostosowanie wzornictwa do modnych trendów w budownictwie.

Misją firmy jest wytwarzanie i dostarczanie drzwi o jakości spełniającej najwyższe oczekiwania klientów oraz utrwalanie opinii zaufanego partnera. Na powierzchni 6000 m2 zabudowy zgromadzono najnowocześniejszy park maszynowy, co w połączeniu z doświadczoną załogą stworzyło warunki do jeszcze lepszego i szybszego zaspokajania potrzeb wymagającego rynku.

Naszą ofertę łatwo dostosowujemy do państwa oczekiwań w zakresie wzornictwa, kolorystyki, wymiarów czy dodatkowego wyposażenia drzwi w oparciu o wieloletnie doświadczenie i sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne. Zmieniamy się każdego dnia zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Fabryka Drzwi DERPAL śmiało konkuruje z największymi producentami drzwi na polskim rynku. Niewątpliwą przewagą nad konkurencją są krótkie terminy realizacji zamówień, bogata paleta kolorów lazurujących, podkreślających strukturę drewna na sośnie i dębie. Oferowane barwy odpowiadają popularnym kolorom producentów stolarki okiennej. Piękno zamknięte w drewnie stanowi o indywidualnym i niepowtarzalnym charakterze każdych drzwi.