42-100 Kłobuck
ul. Zamkowa 37

Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne Erkado


ERKADO to przykład wyjątkowego sukcesu firmy rodzinnej na rynku globalnym. Odważny i zdecydowany rozwój potencjału produkcyjnego oraz wprowadzanie nowych kolekcji sprawiają, że dziś coraz częściej otwierasz... drzwi ERKADO

ERKADO to nazwa handlowa, która od 2010 roku obejmuje działalność detaliczną, hurtową i eksportową w zakresie produkcji i sprzedaży drzwi wewnętrznych, drzwi zewnętrznych oraz ościeżnic.

Firma ERKADO dysponuje bogatą ofertą handlową drzwi zewnętrznych drewnianych oraz wewnętrznych płytowych w technologii STANDARD i SOFT, ramiakowych STILE oraz drzwi hybrydowych TWIN. Firma współpracuje z odbiorcami hurtowymi na terenie całego kraju oraz prowadzi sprzedaż eksportową.

Nowa kolekcja drzwi ramiakowych STILE i drzwi hybrydowych TWIN to kolejny krok w stronę udoskonalenia technologii i polityki jakości.

Na naszych stronach prezentujemy przykładowe modele drzwi oraz udostępniamy pełny katalog produktów firmy KR CENTER. Produkty te znajdują się w naszym asortymencie (bezpośrednio w sklepie lub na indywidualne zamówienie).

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do kontaktu.