42-100 Kłobuck
ul. Zamkowa 37

Drzwi wewnętrzne, zewnętrzne - KR Center


KR CENTER to firma specjalizująca się w produkcji drzwi wewnętrznych oraz drzwi wejściowych wewnętrznych (drzwi do mieszkań - stosowanych pomiędzy mieszkaniem a klatką schodową). Drzwi KR CENTER charakteryzują się brakiem łączenia na krawędziach przylgi, co znacznie poprawia ich wygląd oraz trwałość, jak również eliminuje ostre krawędzie.

W produkcji drzwi wejściowych wewnętrznych, czyli tych stosowanych pomiędzy mieszkaniem a klatką schodową, firma KR CENTER na drewniane ramiaki, co znacząco wydłuża żywotność drzwi. Skrzydła drzwiowe oklejane są sprawdzoną, trwałą folią CPL bez łączenia na krawędziach przylgi. Okleina dostępna jest w wielu wspaniałych kolorach imitujących drewno.

Firma KR CENTER zajmuje się również przetwarzaniem drzwi stalowych do budynków i mieszkań dokonując daleko idących modyfikacji zgodnie z panującymi trendami oraz oczekiwaniami Klienta. Drzwi takie są całkowicie odporne na warunki atmosferyczne, służą latami i cieszą oko. Stosować je można jako drzwi zewnętrzne w budownictwie jednorodzinnym, w halach produkcyjnych i budynkach użyteczności publicznej.

Na naszych stronach prezentujemy przykładowe modele drzwi oraz udostępniamy pełny katalog produktów firmy KR CENTER. Produkty te znajdują się w naszym asortymencie (bezpośrednio w sklepie lub na indywidualne zamówienie).

W razie pytań prosimy o kontakt.