42-100 Kłobuck
ul. Zamkowa 37

Podłogi laminowane Egger

Podłogi EGGER mają wielostronne zastosowanie i są bardzo wytrzymałe. Asortyment podłóg laminowanych obejmuje różnorodne dekory i dokładnie dopasowane do nich powierzchnie w rozmaitych formatach. Przy ich opracowywaniu czerpaliśmy inspiracje z aktualnych trendów i z przyrody.

Solidne, stylowe i łatwe w pielęgnacji. Podłogi laminowane EGGER wyróżniają się wieloma zaletami. Jako produkty aranżacyjne, podłogi laminowane wspierają nasze szybkie tempo życia. Projektanci sięgają po aktualne trendy i oferując bogaty wybór reagują na upodobania rynku.

Podłogi laminowane nie tylko zachwycają ujmującym efektem wizualnym, lecz dzięki doskonałej warstwie uszlachetniającej powierzchni doskonale nadają się również dla alergików. Podłogi laminowane z właściwościami aqua+ są optymalnie przystosowane do montażu w kuchni, łazience, przedsionku czy przedpokoju.

Podłogi laminowane to produkty drewniane z certyfikatem PEFC i odpadów drewnianych. Nie zawierają one PVC i plastyfikatorów, umożliwiając całkowity recykling.

Podłogi laminowane Egger produkowane są w fabrykach w Brilonie i Wismarze w Niemczech. „Made in Germany” to synonim wysokiej jakości produktu, certyfikowanych procesów produkcji i trwałości.