42-100 Kłobuck
ul. Zamkowa 37

Panele podłogowe Weninger

Firma NOVA rozpoczęła swoją działalność w 2005 roku. Centrala firmy oraz biuro handlowe mieszczą się w Radlinie, w powiecie wodzisławskim, gdzie posiadamy własne zaplecze magazynowe.

Oferujemy Państwu najwyższej jakości panele podłogowe, produkowane w naszych czołowych fabrykach Europy Zachodniej przy użyciu najbardziej zaawansowanej technologii.

Jesteśmy właścicielem marki WENINGER i ich głównym dystrybutorem.

Od początku istnienia nasza firma specjalizuje się we współpracy z wymagającymi klientami, w szczególności obsługą sieci DIY. Dzięki materiałom wysokiej jakości i nowoczesnej technologii wykonania nasze produkty zyskują najwyższe uznanie wśród klientów w kraju, jak i za granicą.

Naszym głównym celem jest zadowolenie wszystkich naszych klientów i kontrahentów, aby nasza oferta była dla nich zawsze najbardziej atrakcyjna jakościowo i cenowo. Gwarantujemy, że zakupione u nas panele podłogowe sprostają Państwa wymaganiom i oczekiwaniom.

Dysponujemy gamą kilkudziesięciu nowoczesnych oraz klasycznych wzorów o różnych strukturach powierzchni, klasach ścieralności AC3, AC4 i AC5, o grubości od 7 do 12 mm. Podłogi oprócz szerokiej gamy kolorystycznej, charakteryzują się odpornością na nacisk, zarysowania, zabrudzenia, plamy oraz żar papierosa. Ponadto są przystosowane do wodnego ogrzewania podłogowego, a także wyróżniają się prostym i bezproblemowym montażem. Dodatkową ich zaletą jest aspekt higieniczny, czyli łatwość utrzymania w czystości.

Jako nieliczni, posiadamy również w naszej ofercie panele podłogowe lakierowane, które dzięki zastosowaniu nanotechnologii charakteryzują się wysokim połyskiem.

Nasze długoletnie doświadczenie we współpracy z zagranicznymi producentami jest gwarancją jakości i profesjonalnego podejścia do wymagań naszych klientów. Zaopatrujemy klientów hurtowych na terenie całego kraju i zagranicy.