42-100 Kłobuck
ul. Zamkowa 37

Rolety i moskitiery

 

Salon LuxDOM posiada w swojej ofercie sprzedażowej bogatą gamę rolet i moskitier firmy Vertika.

Rolety

Mini - Roletki Mini są najprostszą formą ochrony pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem. Jest to system wolnowiszący, wyposażony w mechanizm samohamujący.

Mini Fix - Roletka Mini Fix to roleta materiałowa przeznaczona do montażu na skrzydle okiennym. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych standardowa roleta MINI została wzbogacona o prowadzenie tkaniny za pomocą żyłki.

Dachowe - Nowoczesny design rolet wykonany z aluminium został specjalnie dopasowany do każdego rodzaju okien dachowych drewnianych i PCV.

Zintegrowane-przykręcane - Roleta zintegrowana jest nowoczesnym systemem w kasecie z prowadnicami bocznymi. Przeznaczona jest do montażu na skrzydle okiennym.

Zintegrowane-przykręcane PCV - Roleta ZINTEGROWANA PCV jest ekonomiczną wersją rolety zintegrowanej, zachowując przy tym wszystkie jej cechy.

Zintegrowane-klejone - Roleta zintegrowana klejona to model rolety przyklejanej do skrzydła okiennego. Jest wyjątkowo szybka i łatwa w montażu. Wyposażona jest w prowadnice przestrzenne, nie zabierające światła szyby.

Wolnowiszące - Roleta wolnowisząca to klasyczna forma osłony przeciwsłonecznej i element dekoracyjny. Uniwersalne uchwyty mocujące pozwalają na zamontowanie rolety do ściany, sufitu lub wnęki okiennej.

 

Moskitiery

Moskitiera ramkowa - Montowana jest w prosty sposób do futryny okiennej przy pomocy bezinwazyjnych uchwytów obrotowych. Ramka moskitiery na jej zewnętrznej stronie posiada specjalny kołnierz, który dodatkowo uszczelnia system, utrudniając insektom przenikanie do wnętrza pomieszczenia.

Moskitiera otwierana - Moskitiera otwierana stosowana jest do drzwi balkonowych, montowana jest za pomocą zawiasów do futryny drzwiowej. Wyposażona jest w uchwyt do otwierania oraz magnesy trzymające moskitierę w pozycji zamkniętej, a także w uszczelkę szczotkową, która maksymalnie zabezpiecza pomieszczenie przed dostaniem się insektów i nieczystości z zewnątrz.